NAJCZĘSTSZE PYTANIA

znaki zapytania

Dlaczego w waszym portalu nie ma czatów ?

Czatowanie współczesnym singlom zabiera mnóstwo czasu. Tak naprawdę jednak jest ubogą formą kontaktu. Korzystając z czatów widzimy tylko literki naszego rozmówcy. W ten sposób wywoływanie jakichkolwiek emocji jest utrudnione. Dużo trudniej jest flirtować, odczytać gesty drugiej osoby, czy wywołać uśmiech. Wstępne poznanie zabiera mnóstwo czasu i nie rzadko prowadzi do rozczarowania. Tylko na spotkaniu na żywo może między wami naprawdę zaiskrzyć. Tylko od was zależy wtedy jak poprowadzicie waszą znajomość. Czy będzie to tylko spotkanie, niesamowita randka, czy najpiękniejszy wieczór w waszym życiu. Czy spotkacie po drodze miłość, radość, i prawdziwe szczęście a druga osoba będzie waszą sympatią. Czy może jednak uznacie, że z tego można zbudowąc tylko przyjaźń. Może nawet nie zbudujecie razem nic, bo wasze osobowości na to nie pozwolą. Tak czy siak oby dwoje wyjdziecie z domu. I spędzicie chwile z drugą żywą osobą. Dając sobie szanse na przeżycie czegoś niesamowitego. Po co więc czekać i tracić czas na zbędne czaty. Czyż nie lepiej spotkać się z drugą żywą osobą ? Zacznijcie znajomość od kawy...

happy couple

Z kim mogę się umówić na kawe przy pomocy waszego portalu ?

Z singlem przeciwnej płci w określonym przez Ciebie przedziale wiekowym, zamieszkującym/jącą w tym samym powiecie co ty.

kawiarnia

W jakim miejscu najlepiej się umawiać ?

Ponieważ będzie to wasze pierwsze spotkanie zalecamy umówienie się w miejscu publicznym. Najlepiej w takim w którym normalnie umówiłbyś się na pierwszą randke. Na przykład okreśłonej kawiarni lub restauracji.

twarz

Jak rozpoznam na spotkaniu singla/ielke z którą się umówiłem/am ?

Na podstawie zdjęcia umieszczonego w profilu. Dodanie do każdego profilu zdjęcia jest obowiązkowe. Single które nie dodały zdjęcia nie mają możliwości zapraszania, ani przyjmowania zaproszeń od innych osób.

kawa

Co jeśli się z kimś umówie, a ta osoba nie przyjdzie ?

Jeśli singiel/ka z którą się umówiłaś/eś nie przyjdzie na umówione spotkanie zgłaszasz ten fakt administratorowi strony poprzez zakładke kontakt. Administrator strony zablokuje konto takiej nierzetelnej osoby, żeby nie wystawiała innych użytkowników do wiatru.

Co jeśli zakceptowałam/em zaproszenie na kawe, ale wypadło mi coś ważnego i nie mogę przyjść na spotkanie ?

Koniecznie wtedy anuluj zaproszenie na kawe w naszym serwisie. Dzięki temu kobieta/mężczyzna z którą się umówiłeś/aś będzie wiedziała że kawa jest już nie aktualna. Jeśli jednak do spotkania zostało mniej niż 24 godziny zalecamy telefoniczny kontakt w celu odwołania lub przełożenia spotkania.

pogrzeb

Co jeśli na krótko przed spotkaniem coś mi wypadło i nie mogę przyjść ?

W momencie, kiedy zaakceptujecie wzajemnie zaproszenia na kawe otrzymacie do siebie numery telefonów. Dzięki temu, gdy wam coś wypadnie będzie mogli dać sobie o tym znać.

wypadek

Czy podanie numeru telefonu jest obowiązkowe ?

Tak, z dwóch powodów:
 1. Może być konieczne skontaktowanie się z drugą osobą aby np. odwołać umówione spotkanie, bądź potwierdzić je telefonicznie
 2. Może się tak zdarzyć, że singiel/ka na zdjęciu wygląda troszkę inaczej niż w rzeczywistości. Ponieważ widzicie się pierwszy raz możecie mieć problem, żeby się wzajemnie rozpoznać. Wtedy niesamowicie pomocna może okazać się wszechobecna telefonia komórkowa.

dzwonienie

Co muszę zrobić aby umówić się na kawe ?

1. Zarejestrować się
2. Wypełnić niezbędne dane
3. Wybrać spośród dostępnych spotkań, to które Ci odpowiada
4. Zaproponować tej osobie kawe
5. Jeśli przyjmie zaproszenie idziecie na kawe
6. Jeśli nie, na pewno inna osoba chętnie napije się kawy w twoim towarzystwie
7. Przyjść na spotkanie w umówionym terminie i ustalonym miejscu

serce z kawy

W jaki sposób umawiamy się na kawe ?

1. Zakłóż konto
2. Określ swój wolny czas
3. Jesteś już widoczny dla singli przeciwnej płci z twojego powiatu, którzy:
 1. Są w podanym przez Ciebie przedziale wiekowym
 2. Dodały numer telefonu do swojego profilu
 3. Umieściły swoje zdjęcie w swoim profilu
4. Jeśli któraś z tych osób będzie chciała Cię zaprosić na kawe, wysyła Ci zaproszenie.
5. Jeśli singiel/ka Ci odpowiada, akceptujesz jej zaproszenie
6. Teraz pozostaje już tylko zbierać się na umówione spotkanie, tak aby stawić się w umówionym miejscu i w wyznaczonym terminie.
7. Jeśli singiel/ka Ci nie odpowiada, odrzucasz jej zaproszenie i czekasz na kolejne


zakochana para